................

Prosinec 2011

Vánoce a moje kresba!

26. prosince 2011 v 3:09 | Eča* |  MY CREATIONS
HI GUYS!
Musím zarajeřit se svým stupidním digitálním foťákem, ta fotka je moje. Heč. :D Občas mě udivuje, co dokáže ve spojení s Photoshopem.

ALE TO JE JEDNO.
Nepřišla jsem machrovat. I když možná trochu jo.

Jaké jste měli Vánoce?! Já naprosto perfektní. Asi to zní jako klišé, ale ne, tohle byly opravdu nejlepší Vánoce. Konečně jsem pocítila správnou Vánoční atmosféru ve spojení s rodinným štěstím..a samozřejmě super dárky.

Především jsem už několik dní před Vánocema postupně dostávala svůj dárek - nový pokoj. I když se nedá říct ani tak nový, hlavně jsme malovali a mám tu pár novinek. Jsem teď nadmíru spokojená, konečně je něco přibližně podle mých představ. Ještě novou podlahu a knihovnu a koberec a komodu a..a..a..to bychom tu byli nadlouho, ale mě to stejně stačí. Víte, jsem s ním opravdu spokojená. :) Fotky později, naskytly se ještě nějaké komplikace..

Nejvíc jsem se z Vánoc však těšila na reakci bratra na můj dárek. Tolikrát jsem si říkala, že na Vánoce/narozky někomu něco vyrobím, ale vždycky kvůli škole/nedostatku času/lenosti z toho sešlo. Poprvé jsem však učinila výjimku a nakreslila mu obrázek, který jsem následně hodila do rámečku.

UHÁDNETE, O CO JDE?